27/11/2015
Green Velo – zaproszenie do podróży


Od 16 lipca do 15 listopada 2015 roku nasze biuro podróży we współpracy z Regionalną Organizacją Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego organizowało wizyty studyjne dziennikarzy w ramach promocji Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Szlak Rowerowy Green Velo to najnowsza, najdłuższa i najciekawsza trasa rowerowa w Polsce Wschodniej. To propozycja dla miłośników rowerów, rodzinnych wycieczek, leśnych ścieżek
i miejsc oddalonych od zabudowań. Szlak liczy prawie 2000 km i biegnie przez 5 województw Polski Wschodniej: woj. świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie.
W sumie zorganizowaliśmy 9 wizyt studyjnych dla 64 dziennikarzy. Wśród naszych gości byli nie tylko dziennikarze z Polski ale również dziennikarze z Niemiec, Ukrainy, Belgii i Litwy.
Na każdej z wizyt studyjnych nasi uczestnicy mieli możliwość odkryć z rowerowej perspektywy atrakcje Polski Wschodniej oraz tradycyjną kuchnię regionalną. Nad wszystkim czuwał profesjonalny pilot i przewodnik rowerowy.

Przeżyj z nami przygodę z Green Velo!